Wiloman WEB
Online: 1
Today: 9
All time: 47862

Today is: Saturday, 28. January 2023
-| Name-day have Otýlie. |-
Name-day tomorrow have Zdislava.
Good News and Articles:Testování nového "enginu" - Hotovo


(Autor: WilomanCZ, Date/Time: 22.04.2021 / 00:19:41) (Zobrazeno: 308x) (Edited: 21.07.2022 / 09:11:45)


Stránky se testují na nové databázi, kterou jsem pro ně vymyslel/vytvořil.
Testuji mojí verzi No-SQL databáze pro zpracování dat na stránkách (zápis dat, načítání dat, úprava dat, vyhledání dat).

Pro mojí novou databázi, ale ještě nemám hotové hodnocení článků a komentáře, naštěstí se vše zdá se plně funkční díky API připojení na "starou" databázi.


Podle všeho to vypadá, že nově upravené kódy a databáze jsou minimálně stejně tak rychlé, možná i o něco rychlejší(V řádu setin vteřiny. V některých věcech je o něco pomalejší, ale zase v jiných o dost rychlejší.), než klasická SQL databáze která tu byla předtím, takže mám radost.

Test rychlosti - Google PageSpeed Insights (94x)
Test rychlosti - Speed Vitals (62x)
Test rychlosti - Pagespeed (36x)
Test rychlosti - Gtmetrix (33x)

EDIT: Dne 22.06.2022, jsem už stránky kompletně předělal na svou verzi Json_DB.

Jsem moc rád že se to nakonec celé úspěšně povedlo, protože jsem na tom pracoval tak dlouho, než byl celý engine opravdu stabilní a co nejrychlejší.

Setkal jsem se třeba s problémem, že z ničeho nic zmizel kompletně celý obsah, i přesto že vše fungovalo ok, nebo že se vymazala některá čísla a podobně.

Ale nakonec jsem splnil své představy to tom udělat kompletní stránky které běží čistě jen na PHP a na složkách hostingu.

Jedné co je třeba, je vzít soubory stránek, vložit někde na jakýkoliv hosting stránek s podporou PHP a stránky jsou okamžitě plně funkční, bez jakýchkoliv dalších věcí okolo.

Plus cokoliv ohledně psaní článků se dá udělat přímo v administraci včetně nahrávání souborů a obrázků a tak není nikdy potřeba se připojit přes FTP.

S radostí chci dát vědět, že tyto stránky jsou konečně v takové podobě jakém jsem si od začátku představoval, hlavně co se týče programování v PHP a funkcích stránky. I když se vzhledem jsem osobně taky velice spokojen, i když to je velice nestandardní vzhled stánek.

Tímto je můj sen a úkol ohledně programování webových (hlavně PHP a JS) splněn. 🫡🤩🥳

Tags: upraveno, informace, varování, sdělení,
Rate this article:


  Rating: 0 z 5 / Count of Voters: 0x /

  Related articles:
  Nebyly nalezeny žádné podobné články.


  Comments:

  WilomanCZ:
  Datum: 12.12.2021 / Čas: 21:36:07
  Test komentářů. :-)
  Upraveno: 12.12.2021 / 21:36:21


  Advertising: